Publikohen pamjet në Wimbledon kur tifozi lëshon diçka misterioze në pijen e shokut të tij – video

Publikohen pamjet në Wimbledon kur tifozi lëshon diçka misterioze në pijen e shokut të tij – video

Dy tifozë të Wimbledon-it janë bërë biseda e SW19 (fushë e tenisit) pasi u shfaqën në televizion drejtpërdrejt teksa njëri i hidhte një gjë misterioze në pijen tjetrit.

Një video është shpërndarë në rrjetet sociale të dy burrave, të dy me syze dielli, të ulur së bashku gjatë ndeshjes të së enjtes mes Liam Broady dhe Diego Schwartzman.

Në video, kamera është fokusuar te dy burrat, të cilët qeshin dhe buzëqeshin me njëri-tjetrin, përpara se njëri nga ta, të fus dorën në gjep dhe të merr një send misterioz.


Më pas, ai e ngre këtë dorë mbi pijen e tjetrit duke hedhur diçka në gotë, gjë kjo e cila ka lënë të habitur shumë tifozë të tjerë.

Videoja është marrë në ditën e katërt të kampionatit, në fushën e cila ishte nikoqire e Liam Broady të Britanisë së Madhe dhe Diego Schwartzman, nga Argjentina.

Videon e gjeni më poshtë.

https://www.dailymail.co.uk/news/article-10974839/Two-Wimbledon-fans-talk-SW19-one-drops-mystery-item-drink-TV-Video.html#v-7170211865264174756

Lexo edhe

Video