PSG kërkon marrëveshje të re për Messin

PSG kërkon marrëveshje të re për Messin

Siç bëhet e ditur nga gazetari i njohur, Fabrizio Romano, bisedimet ende po vazhdojnë mes Lionel Messit dhe Paris Saint-Germain.

Besohet se përfaqësuesit e Messit dhe bordi i PSG do të takohen gjithashtu personalisht gjatë dy ose tre javëve të ardhshme, raporton KosovaPress.


PSG do ta paraqes zyrtarisht marrëveshjen e re për Messin, kohëzgjatjen e kontratës dhe detajet finale do të diskutohen për ta nënshkruar atë.

Fabrizio Romano on Twitter: “Conversations continue between Leo Messi and PSG. Understand Messi’s representatives and PSG board will also meet in person in the next 2/3 weeks. 🚨🔴🔵🇦🇷 #Messi PSG will submit official new deal bid, length of contract and final details will be discussed to get it signed. https://t.co/8qq7mniKXB” / Twitter

Lexo edhe

Video