PSD vë mbishkrimin “Zhvatësi” në veturat zyrtare, arrestohet Molliqaj, Krasniqi e Nushi

Partia Socialdemokrate (PSD) ndërmori një aksion mesditën e sotme në hapësirat pranë ndërtesës së qeverisë, saktësisht te ish-objekti i “Rilindjes” për të kundërshtuar “tiketat ngjitëse”.


Dhjetëra vetura zyrtare janë mbuluar me mbishkrime “Zhvatës” si dhe tiketa ngjitëse.

Pas aksionit 6 anëtarë, në krye me kryetarin e kësaj partie Dardan Molliqaj,

Lexo edhe

Video

1 Koment

Komentet janë të mbyllura.