Lajme   Biznes   Sport   Covid-19   Video   Kulturë   Magazina   Ngjarje

Prishtina shënon edhe golin e tretë

Prishtina shënon edhe golin e tretë

Skuadra e Prishtinës ka shënuar edhe golin e tretë në përballjen me Dritën në kuadër të Superkupës së Kosovës.


Në minutën e 93’, në shtesat e fundit të ndeshjes, fitoren skuadrës së Prishtinës ia vulosi Shillova, që e mposhti portierin e skuadrës së Dritës përmes një goditje që përfundoi mes këmbëve të gardianit të portës, përcjell KosovaPress.

Tani rezultati është 1:3 në të mirë të “Plisave”, dhe ky rezultat nënkupton se kryeqytetasit janë kampionë të Superkupës së Kosovës.

Lexo edhe

Video

1 Koment

Komentet janë të mbyllura.

error: