Prishtina – Llapi, mbyllet pjesa e parë

Prishtina – Llapi, mbyllet pjesa e parë

Ka përfunduar pjesa e parë e ndeshjes së Superkupës së Kosovës ndërmjet Prishtinës dhe Llapit.

Rezultati mbetet i pandryshuar 0:0 edhe pse Llapi krijoi disa raste të mira për shënim, raporton KosovaPress.


Prishtina ka mbetur me një lojtar më pak në fushë që nga minuta e 28 pas përjashtimit me karton të kuq të Endrit Krasniqit.

Kjo ndeshje po zhvillohet edhe me mbikëqyrjen për herë të parë të sistemit VAR në futbollin kosovar.

Lexo edhe

Video