Llapi-Prishtina, formacionet zyrtare

Llapi-Prishtina, formacionet zyrtare

Në kuadër të xhiros së katër të Superligës së Kosovës në futboll, njëra nga ndeshjet më të rëndësishme do të zhvillohet në stadiumin “Zahir Pajaziti” në Podujevë, aty ku do të ballafaqohen Llapi me Prishtinën.

Të dy skuadrat e kanë nisur mirë sezonin e ri garues, ku Prishtina ka regjistruar dy fitore e një barazim, kurse Llapi dy fitore dhe një humbje, raporton KoosvaPress.


Ndeshja nis nga ora 16:00 dhe këto janë formacionet zyrtare:

Llapi: Avdyli, Jashari, Namani, Hyseni, Ramadnai, Selimi, Krasniqi, Ahmeti, Blakqori, Musolli, Bekteshi

Prishtina: Nika, Islami, Kryeziu, Krasniqi, Muja, Sinani, Bytyqi, Hamiti, Useini, Kurtaj, Blesa

Lexo edhe

Video