Presidentja Osmani takon presidentin Biden

Presidentja Osmani takon presidentin Biden

Presidentja e Kosovës Vjosa Osmani gjatë qëndrimit në SHBA, sot është takuar me presidentin e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Joe Biden.


Osmani ka publikuar edhe fotografinë e përbashkët me presidentin Biden dhe bashkëshorten e tij, Jill Biden.

“Miqësi e përhershme dhe partneritet i palëkundur me SHBA-të”, ka shkruar Osmani.

Lexo edhe

Video