Presidentja Osmani dhe kryeministri Kurti bëjnë homazhe te shtatorja e Zahir Pajazitit

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Albin Kurti së bashku me Presidenten e Republikës së Kosovës, Vjosa Osmani, dhe me kabinetin qeveritar, bëjnë homazhe te shtatorja e Zahir Pajazitit në Prishtinë.

Lexo edhe

Video

error: