Premier Liga angleze/Këto janë ndeshjet e sotme

Premier Liga angleze/Këto janë ndeshjet e sotme

Premier Liga angleze vazhdon sot me xhiron e 25, ku do të kemi disa ndeshje tejet interesante.

Me fillim nga ora 15:00 do të zhvillohen tri ndeshjet e programit të sotëm, ku spikat ajo mes skuadrës së Burnleyt dhe Liverpoolit, përcjell KosovaPress.

Ndërkaq, programin e sotëm do ta përmbyllë takimi mes Leicester Cityt dhe West Ham United, ndeshje kjo që zhvillohet me fillim nga ora 17:30.

Programin e plotë të ndeshjeve të sotme në Premier Ligën angleze e gjeni më poshtë.


15:00 Burnley – Liverpool  

15:00 Newcastle – Aston Villa

15:00 Tottenham – Wolverhampton

17:30 Leicester City – West Ham United

Lexo edhe

Video