Postoi video duke shtënë me armë zjarri, arrestohet vajza

Postoi video duke shtënë me armë zjarri, arrestohet vajza

Një vajzë është arrestuar dje nga Policia e Kosovës, pasi ishte parë në rrjete sociale duke shtënë me armë zjarri në Rugovë të Pejës.


Gjatë deklarimit ajo ka thënë se arma ka qenë e dy personave meshkuj të cilët ajo nuk i njeh dhe nuk i ka takuar më nga ajo ditë.

Me vendim të prokurorit e dyshuara është dërguar në mbajtje.

Lexo edhe

Video