Portugalia e pandalshme, shënon edhe dy gola kundër Ganës – video

Portugalia e pandalshme, shënon edhe dy gola kundër Ganës – video

Nuk kanë të ndalur golat në ndeshjen mes Portugalisë dhe asaj të Ganës, ku portugezët kanë shënuar edhe dy gola të tjerë.

Portugalia e ka thelluar epërsinë në 3:1 në ndeshjen kundër Ganës, përmes golave të Joao Felix dhe Rafael Leao, raporton KosovaPress.

Fillimisht, Felix rikthen epërsinë e Portugalisë, ku shënon për 2:1 në minutën e 78’, kurse Rafael Leao shënon në minutën e 80’ për 3:1.

Golat i gjeni më poshtë.


Felix

(19) prags🇧🇷 | rashford first wc goal on Twitter: “Bruno can u do sum for me can u talk to felix for me https://t.co/UI6LeaOxAp” / Twitter  

Leao

(19) Baki Sezay Ahmed on Twitter: “Rafael Leao Goal vs Ghana https://t.co/S0A95MgwEW” / Twitter

Lexo edhe

Video