Portugali – Gjermani, shënohet goli i gjashtë – video

Portugali – Gjermani, shënohet goli i gjashtë – video

Nuk kanë të ndalur golat në stadiumin “Alianz Arena” në ndeshjen ndërmjet Portugalisë dhe Gjermanisë.


Tashmë aty është realizuar edhe goli i gjashtë derisa sulmuesi Diego Jota ka shënuar në minutën e 67′ për Portugalinë duke e ngushtuar epërsinë në 4-2.

Lexo edhe

Video

1 Koment

Komentet janë të mbyllura.

error: