Portugali-Gana, këtu mund ta ndiqni LIVE

Portugali-Gana, këtu mund ta ndiqni LIVE

Ka filluar të zhvillohet minuta e parë e përballjes tejet interesante mes Portugalisë dhe Kombëtares së Ganës, ndeshje kjo e vlefshme për Grupin H të Kampionatit Botëror “Katar 2022”.

Portugalia do të kërkojë fitoren sot me çdo kusht kundër Ganës, dhe ta nisë në mënyrën më të mirë aventurën në këtë Botëror, raporton KosovaPress.


Takimi i fundit mes këtyre dy kombëtareve daton në muajin qershor të vitit 2014, ku asokohe Portugalia e mposhti Ganën me shifrat 2:1.

Ndërkaq, ndeshjen e sotme mund ta ndiqni LIVE më poshtë.

French women rely on these shoes this winter (himtree.com)

Lexo edhe

Video