Policia përfshihet në një aksident trafiku në Prishtinë

Policia përfshihet në një aksident trafiku në Prishtinë

Një veturë e Policisë së Kosovës dhe një kamion janë aksidentuar mëngjesin e së mërkurës në Prishtinë.


Aksidenti ka ndodhur mbrapa objektit të Komunës së Prishtinë, më saktësisht në rrugën “Agim Ramadani”.

Shkak i këtij aksidentit janë shkaktuar edhe kolona, raporton KosovaPress.

Lexo edhe

Video