Lajme   Biznes   Sport   Covid-19   Video   Kulturë   Magazina   Ngjarje

Policia në terren për respektimin e masave anti COVID (Foto)

Policia në terren për respektimin e masave anti COVID (Foto)

Policia e Kosovës me njësitet e saja po vazhdon angazhimet në terren, në përpjekje për parandalimin e përhapjes së pandemisë.


“Përmes respektimit të masave, mbajtjes së higjienës, mbajtjes së distancës fizike dhe bartjes së maskës, ndikojmë së bashku në parandalim të përhapjes së pandemisë”, thuhet në një postim të policisë në rrjetet sociale.

Lexo edhe

Video

error: