Policia në Pejë: Tre persona janë të vdekur dhe një i plagosur

Përkundër informacioneve të dala se numri i të vrarëve ka arritur në katër, zëdhënësi i Policisë së Kosovës për rajonin e Pejës, Fadil Gashi i ka thënë KosovaPressit, se si pasojë e sulmit me armë të një autobusi në fshatin Gllogjan, tre persona kanë vdekur, si dhe një tjetër është plagosur. Sipas tij, i plagosuri … Continue reading Policia në Pejë: Tre persona janë të vdekur dhe një i plagosur