Policia e largon edhe një autoblindë të grupit terrorist nga Banjska

Kamioni i policisë i cili  po transportonte një autoblindë e cila është identifikuar sot paradite, sapo ka kaluar udhëkryqin tek Bajnska dhe është nisur në drejtim të Mitrovicës.


KosovaPress, duke u thirre në burimet e veta, kishte raportuar më herët se Policia e Kosovës ka identifikuar sot edhe një automjet me armatim në zonën e manastirit të Bajnskës.

Lexo edhe

Video