Policët shëtisin pa maska

Policët shëtisin pa maska

Dy pjesëtarë të Policisë së Kosovës janë fotografuar nga qytetarët në Pejë dhe janë parë rrugëve të këtij qyteti pa maska.


Sipas njërit nga qytetarët, i cili ka dërguar fotografinë në KosovaPress, të njëjtit i ndalin qytetarët dhe i shkruajnë gjoba për mosbartje të maskës.

Lexo edhe

Video

error: