Plzen kalon në epërsi ndaj Ballkanit

Plzen kalon në epërsi ndaj Ballkanit

Është shënuar goli i parë në stadiumin “Doosan Arena”, ku po luhet ndeshja mes Viktoria Plzen dhe Ballkanit.


Plzeni ka arritur të kalojë në epërsi prej 1:0 në ndeshjen ndaj Ballkanit, përmes golit të shënuar nga Lukas Kalvach, raporton KosovaPress.

Kalvach shënon në minutën e 73’ për 1:0.

Lexo edhe

Video