Plagosje në Prishtinë

Plagosje në Prishtinë

Dje pasdite rreth orës 17:00 pas një mosmarrëveshje një person kishte sulmuar me armë zjarri dy persona të tjerë.


Policia e Kosovës menjëherë ka dal në vendin e ngjarjes, ku kanë konfiskuar armën dhe menjëherë është arrestuar i dyshuari, kurse viktimat janë dërguar për tretman mjekësor në Emergjencën e Prishtinës.

 

Lexo edhe

Video

error: