Pjesëtarë të Policisë në familjen e rreshterit të vrarë sjellin fotografinë e tij

Pjesëtarë të Policisë në familjen e rreshterit të vrarë sjellin fotografinë e tij

Pjesëtarë të Policisë së Kosovës e kanë vizituar familjen e rreshterit të vrarë dhe sjellur fotografinë e kolegut të tyre, Afrim Bunjakut.


Rreshteri nga Samadrexha e Vushtrrisë, u vra në orët e para të mëngjesit në fshatin Banjska të Zveçanit nga grupe kriminele serbe.

Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Gazmend Gjyshinca po viziton familjen Bunjaku, ku janë hapur dyert që nga mëngjesi për ngushëllime.

Lexo edhe

Video