Pjesa e parë: City në epërsi ndaj Nottinghamit

Pjesa e parë: City në epërsi ndaj Nottinghamit

Ka përfunduar pjesa e parë në ndeshjen interesante mes Manchester City dhe Nottingham Forestit.

Pas 45’ minutave lojë të zhvilluara në stadiumin “Etihad”, Manchester City po avancon 2:0 ndaj Nottinghamit, raporton KosovaPress.


Golat deri tani për kampionin anglez i shënuan Phil Foden (minuta e 7’) Erling Haaland (minuta e 14’).

Pjesa e parë, 2:0 në favor të Cityt.  

Lexo edhe

Video