Pjesa e parë: Brazili dështon ta gjejë golin kundër Serbisë

Pjesa e parë: Brazili dështon ta gjejë golin kundër Serbisë

Ka përfunduar pjesa e parë në përballjen tejet interesante mes Kombëtares së Brazilit dhe asaj të Serbisë.

Pas 45’ minutave lojë të zhvilluara në stadiumin “Lusail Iconic”, Brazili po barazon pa gola me Serbinë, raporton KosovaPress.


Serbia dështoi që ta regjistrojë një goditje të vetme drejt portës së Alisson, krahas Brazilit i cili rrezikoi portën në pesë raste, ku tre prej tyre ishin drejt kuadratit të portës.

Pjesa e parë mbyllet 0:0.

Statistikat i gjeni më poshtë.

Lexo edhe

Video