Pjesa e parë: Bayerni në disavantazh ndaj Koln

Pjesa e parë: Bayerni në disavantazh ndaj Koln

Ka përfunduar pjesa e parë e ndeshjes tejet interesante mes Bayern Munichut dhe skuadrës së Koln.

Pas 45’ minutave lojë të zhvilluara në stadiumin “Allianz Arena”, skuadra e Koln e gjen vetën në epërsi prej 1:0 ndaj kampionit të Bundesligas, Bayernit, raporton KosovaPress.


Golin e vetëm deri tani e shënoi Ellyes Skhiri, i cili kaloi Kolnin në epërsi prej 1:0 në minutën e 4’ të ndeshjes.

Pjesa e parë, 1:0 në favor të Kolnit.

Lexo edhe

Video