Përplaset me veturë nga muri i shtëpisë, dy të lënduar

Përplaset me veturë nga muri i shtëpisë, dy të lënduar

Një person përderisa ka qenë duke drejtuar veturën me targa të huaja, duke mos iu përshtatur shpejtësisë së lejuar ka humbur kontrollin mbi veturën dhe është përplasur për murin e shtëpisë së viktimës.


Rasti ka ndodhur pas mesnatës në Prizren, ku si pasojë e vet aksidentit, përveç dëmeve, lëndime ka pësuar drejtuesi i mjetit dhe pasagjerja, të cilëve iu është ofruar tretman mjekësorë.

Lexo edhe

Video