Lajme   Biznes   Sport   Covid-19   Video   Kulturë   Magazina   Ngjarje

Përplaset me automjet në shtylla të betonit

Përplaset me automjet në shtylla të betonit

Një aksident trafiku me lëndime ka ndodhur mbrëmë në fshatin Gaçkë të Ferizaj, ku i përfshirë ka qenë një automjet me drejtues kosovar, i cili nga pakujdesia humb kontrollin mbi drejtimin e automjetit dhe përplaset me shtylla të betonit.


Si pasojë e aksidentit përveç dëmeve materiale, lëndime trupore ka pësuar drejtuesi i automjetit dhe pasagjeri, të cilët janë në trajtim mjekësore në emergjencën e Ferizajt.

Lexo edhe

Video

1 Koment

Komentet janë të mbyllura.

error: