Përfundon pjesa e parë, United po turpërohet në Qipro

Përfundon pjesa e parë, United po turpërohet në Qipro

Ka përfunduar pjesa e parë e ndeshjes tejet interesante mes Omonias dhe Manchester United, ku ky i fundit po turpërohet në Qipro.

Pas 45’ minutave lojë të zhvilluara në stadiumin “Neo GSP”, skuadra e Omonias e gjen vetën në epërsi prej 1:0 kundër gjigantit anglez, Manchester United, raporton KosovaPress.


Golin e vetëm në këtë pjesë të parë e shënoi Karim Ansarifard, i cili kalon vendasit në epërsi në minutën e 34’ të ndeshjes.

Pjesa e parë, 1:0 në favor të Omonias.

Lexo edhe

Video