Përfundon pjesa e parë mes Shqipërisë U19 dhe Serbisë

Përfundon pjesa e parë mes Shqipërisë U19 dhe Serbisë

Ka përfunduar pjesa e parë në stadiumin “Elbasan Arena” mes Kombëtares së Shqipërisë dhe asaj të Serbisë në grupmoshat U19, ku kjo e fundit gjen vetën në avantazh minimal prej 1:0.


Golin e vetëm në këtë pjesë të parë, dhe të avantazhit për Serbinë e shënoi Nikola Mituljikic në minutën e 42’ të ndeshjes, përcjell KosovaPress.

Me golin e sulmuesit Mituljikic mbyllet pjesa e parë me epërsi minimale në të mirë të Serbisë.

Lexo edhe

Video

error: