Përfundon pjesa e parë mes Milanit dhe Veronas

Përfundon pjesa e parë mes Milanit dhe Veronas

Ka përfunduar pjesa e parë në ndeshjen interesante mes Milanit dhe Veronas.

Pas 45’ minutave lojë të zhvilluara në stadiumin “San Siro”, Milani po avancon 1:0 ndaj Veronas, raporton KosovaPress.


Golin e vetëm deri tani e shënoi Rafael Leao, i cili kaloi “Rossonerët” në epërsi prej 1:0 në minutën e 8’ të ndeshjes.

Pjesa e parë, 1:0 në favor të Milanit.  

Lexo edhe

Video