Përfundon pjesa e parë mes Milanit dhe Lazios

Përfundon pjesa e parë mes Milanit dhe Lazios

Ka përfunduar pjesa e parë në derbin italian mes Milanit dhe Lazios.

Pas 45’ minutave lojë të zhvilluara në stadiumin “San Siro”, Milani dhe Lazio ende nuk kanë arritur ta gjejnë golin, raporton KosovaPress.


Pavarësisht rasteve për gol nga të dyja skuadrat, Maignan dhe Provedel kanë arritur t’i mbajnë portat e paprekura.

Rezultati i pjesës së parë, 0:0.

Lexo edhe

Video