Përfundon pjesa e parë mes Malishevës dhe Prishtinës, ja rezultati

Përfundon pjesa e parë mes Malishevës dhe Prishtinës, ja rezultati

Ka përfunduar pjesa e parë në ndeshjen mes skuadrës së Malishevës dhe kampionit aktual Prishtinës.

Pas 45’ minutave lojë të zhvilluara, të dy skuadrat nuk kanë arritur ta zhbllokojnë rezultatin ku qëndron i barabartë 0:0, përcjell KosovaPress.


Ndërkaq, në ndeshjen mes Llapit dhe Ulpianës është duke u zhvilluar minuta e 25’ pasi që ndeshja ka filluar nga ora 13:30. Para se të fillojnë kjo ndeshje, skuadra e Tahir Batatinës ka bërë inaugurimin e stadiumit “Zahir Pajaziti”.

Malisheva 0:0 Prishtina

Minuta e 20’, Llapi 0:0 Ulpiana

Lexo edhe

Video