Përfundon pjesa e parë mes Cremoneses dhe Interit

Përfundon pjesa e parë mes Cremoneses dhe Interit

Ka përfunduar pjesa e parë e ndeshjes tejet interesante mes skuadrës së Cremoneses dhe asaj të Interit, e vlefshme kjo për xhiron e 20 të Serie A.

Pas 45’ minutave lojë të zhvilluara në stadiumin “Giovanni Zini”, Cremonese dhe Interi hyjnë në pushim duke barazuar 1:1, raporton KosovaPress.


Fillimisht, golin e parë të ndeshjes e shënoi David Okereke, i cili kaloi Sassuolon në epërsi prej 1:0 në minutën e 11’.

Ndërkaq, golin e barazimit për Interin e shënoi sulmuesi Lisandro Martinez, i cili shënon për 1:1 në minutën e 21’ të ndeshjes.

Pjesa e parë mbyllet me rezultat të barabartë 1:1.

Lexo edhe

Video