Përfundon pjesa e parë mes Argjentinës dhe Meksikës

Përfundon pjesa e parë mes Argjentinës dhe Meksikës

Ka përfunduar pjesa e parë në përballjen tejet interesante mes Kombëtares së Argjentinës dhe asaj të Meksikës.

Pas 45’ minutave lojë të zhvilluara në stadiumin “Lusail Iconic”, Argjentina po barazon pa gola me Meksikën, raporton KosovaPress.


Të dyja kombëtaret kishin rastet e tyre për ta gjetur golin, por që portierët, sikurse Martinez i Argjentinës ashtu edhe Ochoa i Meksikës arritën të mbajnë portat e paprekura.

Pjesa e parë mbyllet me rezultat të barabartë 0:0.

Lexo edhe

Video