Përfundon pjesa e parë, Llapi në epërsi

Përfundon pjesa e parë, Llapi në epërsi

Ka përfunduar pjesa e parë e ndeshjes ndërmjet Llapit dhe Dukagjinit.

Skuadra e Llapit ka arritur të mbyll 45 minutat e parë me epërsi minimale 1:0, shkruan KosovaPress.


Djelmoshat e Tahir Batatinës arritën të gjenin golin e epërsisë qysh në minutën e tretë të ndeshjes, me anë të Elvis Prençi i cili ka arritur të realizoj pas një ndërprerje të skuadrës vendase.

Kujtojmë që kjo është ndeshja e parë në Superligën e Kosovës pas rikthimit të futbollit kosovar./KosovaPress/

Lexo edhe

Video

1 Comment

Comments are closed.

error: