Përfundon numërimi i votave me kusht, ja sa vota morën kandidatët

Përfundon numërimi i votave me kusht, ja sa vota morën kandidatët

Ka përfunduar edhe zyrtarisht numërimi i votave me kusht dhe atyre votave të personave me nevoja të veçanta të balotazhit.


Këtë e ka konfirmuar edhe zëdhënësi i KQZ-së, Valmir Elezi.

“Ju njoftoj se ka përfunduar numërimi i votave me kusht dhe votave të personave me nevoja të veçanta, të cilat i takonin raundit të dytë të Zgjedhjeve për Kryetarë të 21 Komunave që u mbajtën më 14 nëntor”, vijoi Elezi.

Lexo edhe

Video

error: