Përfundon armiqësia mes Noizyt dhe Getit, dyshja ndajnë të njejtën skenë

Përfundon armiqësia mes Noizyt dhe Getit, dyshja ndajnë të njejtën skenë

Që nga fillimi i karrieres ata janë armiq të përbetuar. Noizy dhe Geti asnjëherë nuk kanë pasur raporte të mira madje i kanë bërë edhe diss-a njëri-tjetrit.

Por pas një kohë të gjatë duket se dyshja do të ndajnë të njejtën skenë.


Në muaji shtator, dy reperët do të ngjiten në të njëjtën skenë për të dhuruar performancë për fansat e  tyre. Ata do të jenë të pranishëm në “Alba Festival”, një koncert që mbahet për të gjithë shqiptarët që jetojnë jashtë.

Nuk ka rastisur ndonjëherë që ata të ngjiten në të njëjtën skenë dhe nuk e dimë si e kanë pritur reperët këtë fakt pasi nga dyshja nuk ka asnjë reagim.

Video

1 Koment

Komentet janë të mbyllura.