Përfshihet nga zjarri një banesë në Korçë

Përfshihet nga zjarri një banesë në Korçë

Një banesë është përfshirë nga flakët mbrëmjen e sotme në Mborje të Korçës.

Nga informacionet paraprake mësohet se janë shkaktuar dëme materiale, ndërsa fatmirësisht nuk raportohet për të lënduar.


Zjarrfikësit ka mbërritur menjëherë në vendngjarje dhe po punojnë për fikjen e zjarrit.

Ndërkaq, policia shqiptare ka nisur hetimet për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes./tch

Lexo edhe

Video