Përfshihet nga flakët banesa në Kavajë, humb jetën 85 vjeçari

Përfshihet nga flakët banesa në Kavajë, humb jetën 85 vjeçari

Një 85 vjeçar humbi jetën si pasojë e zjarrit që përfshiu banesën e tij rreth orës 07:20 të mëngjesit të sotëm.

Ngjarja ndodhi në Golem të Kavajës, në banesën e shtetasit L.K.


Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijojnë punën për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

“Më datë 30.01.2021, rreth orës 07:20,  në Golem, Kavajë, ka rënë zjarr në banesën e shtetasit L.K. Si pasojë e zjarrit ka humbur jetën shtetasi L. K., 85 vjeç. Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijojnë punën për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes”, thuhet në njoftimin e Policisë së Shqipërisë.

Lexo edhe

Video