Lajme   Biznes   Sport   Covid-19   Video   Kulturë   Magazina   Ngjarje

Për dy minuta dy gola, Levante barazon rezultatin kundër Barcelonës

Për dy minuta dy gola, Levante barazon rezultatin kundër Barcelonës

Skuadra e Levantes e ka filluar furishëm pjesën e dytë, ku ka arritur të barazojë shifrat me dy gola të shpejtë të Meleros dhe Morales.

Levante ka barazuar shifrat në 2:2 kundër Barcelonës, përmes dy golave të shpejtë brenda dy minutave, nga mesfushorët Melero dhe Morales, përcjell KosovaPress.

Fillimisht ishte Gonzalo Melero ai i cili e ngushtoi epërsinë e Barcelonës në 2:1 me golin e tij në minutën e 57’, ndërsa Jose Morales arriti t’i barazoj shifrat në 2:2 në minutën e 59’ për Levanten.

Golat:


Melero, 2:1

Morales, 2:2

Lexo edhe

Video

error: