Pengon policët, arrestohet një vajzë në Vushtrri

Pengon policët, arrestohet një vajzë në Vushtrri

Gjatë inspektimit për masat Covid- 19 e dyshuara femër  ka penguar zyrtarët policor dhe ka refuzuar që të legjitimohet.


E dyshuara është shoqëruar në stacion policor dhe pas legjitimimit dhe intervistimit me vendim të prokurorit lirohet në procedurë të rregullt.

Lexo edhe

Video

1 Comment

Comments are closed.

error: