Pengoi zyrtarët policorë, arrestohet

Pengoi zyrtarët policorë, arrestohet

Një person është arrestuar në Prishtinë, pasi që i njëjti ka penguar zyrtarët policorë në kryerjen e detyrës zyrtare.


“Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar, pasi që i njëjti kishte penguar zyrtarët policore të cilët ishin në detyrë zyrtare. Me vendim të prokurorit, i dyshuari është liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt”, thuhet në raportin e Policisë së Kosovës.

Lexo edhe

Video

error: