Pejë, arrestohet djali që e bëri babain për spital

Pejë, arrestohet djali që e bëri babain për spital

Një burrë ka pranuar mbrëmë tretman mjekësor në Pejë, pasi është sulmuar fizikisht nga djali i tij.


Policia ka informuar se i dyshuari është arrestuar dhe me vendim të prokurorit, është dërguar në mbajtje.

Rasti është inicuar si “Dhunë në familje”.

Lexo edhe

Video