Lajme   Biznes   Sport   Covid-19   Video   Kulturë   Magazina   Ngjarje

PDK shpalos në ora 18:00 programin e Rimëkëmbjes ekonomike

PDK shpalos në ora 18:00 programin e Rimëkëmbjes ekonomike

Sonte në ora 18:00 PDK shpalos programin e Rimëkëmbjes ekonomike – live në Facebook dhe TV.


Kandidati i PDK-së për kryeministër, Enver Hoxhaj, i shoqëruar nga nënkryetari Bedri Hamza pritet ta shpalosin sot nga ora 18:00 programin e PDK-së për Rimëkëmbje ekonomike.

Programin e PDK-së për fushën e ekonomisë do të mund ta ndiqni live në rrjetin social Facebook në faqen zyrtare të PDK-së si dhe në disa televizione.

Lexo edhe

Video

error: