PD mbështet Xhafer Tahirin për kryetar të Vushtrrisë

PD mbështet Xhafer Tahirin për kryetar të Vushtrrisë

Lidhja Demokratike e Kosovës dhe Partia e Drejtësisë në Vushtrri kanë bërë koalicion e që do të garojnë bashkë në listën për asamble dhe në garën për kryetar të Vushtrrisë.


PD do ta mbështes Xhafer Tahirin për kryetar të Vushtrrisë. Këtë e ka bërë të ditur kryetari Tahiri.

“Mirëmëngjesi 😍N’Vushtrri LDK dhe Partia e Drejtësisë janë në koalicion dhe garojnë bashkë në listën për asamble dhe në garën për Kryetar të Vushtrrisë. Ermal Lahu me numër 14 përfaqëson me dinjitet e profesionalizëm edhe kësaj radhe, si në 4 vitet e fundit, PD në Asamble Komunale.  Jam i nderuar që bashkë me Ermalin, Erollin dhe PD do të vazhdojmë ti shërbejmë me besim qytetarëve të Vushtrrisë. #4×4  #14”, ka shkruar Tahiri.

Lexo edhe

Video

error: