Pasi u gjobit se theu rregullat anti-Covid, Don Xhoni ka disa fjalë për policinë

Pasi u gjobit se theu rregullat anti-Covid, Don Xhoni ka disa fjalë për policinë

Reperi i njohur nga Drenica është gjobitur mbrëmë nga policia e Kosovës.

Don Xhoni u kyç live në instagram pas gjobitjes, ku tregoi se arsyeja që u dënua ishte shkelja e masave anti-Covid.


Pasi thyen orën policore, reperi e pranoi se gabimi ishte i tyre dhe tregon se ka shumë respekt për policinë e Kosovës.

Lexo edhe

Video