Paris Saint-Germain fillon bisedimet me Neymar

Paris Saint-Germain fillon bisedimet me Neymar

Ylli brazilian Neymar ka filluar bisedimet me skuadrën e tij PSG, rreth nënshkrimit të një kontrate të re, raporton Sky Sports.


Kampionët francezë dëshirojnë ta mbajnë brazilianin në “Parc des Princes” edhe pas 2022, kur skadon kontrata aktuale, përcjell KosovaPress.

Neymar është i lumtur për momentin te PSG dhe ka regjistruar 10 gola në 13 paraqitje.

Lexo edhe

Video