Paris Hilton premton njoftim emocionues për muzikën e re

Paris Hilton premton njoftim emocionues për muzikën e re

Paris Hilton (41) ka konfirmuar se është “rikthyer në studio” duke punuar për disa materiale të reja dhe ajo do të jetë gati të zbulojë më shumë më 31 dhjetor.

“Jam kthyer në studio. Kam një njoftim shumë emocionues që do të ndodhë natën e Vitit të Ri, por nuk mund ta them ende. Por është një këngë shumë ikonike,” tha ajo për E-News.

Ndërsa Paris nuk dha më të dhëna për lëvizjen e saj të radhës në botën e muzikës, ajo foli për librin e saj të ardhshëm “Paris: The Memoir”, i cili do të publikohet më 14 mars 2023.

Ajo shtoi: “Unë kam shkruar librin tim për më shumë se një vit tani dhe shumë u futën në të.

“Thjesht duhet të mendoj për kaq shumë gjëra që kanë ndodhur në jetën time dhe me të vërtetë zbuloi kaq shumë sepse gjithmonë kam qenë dikush që më pëlqente të mbaj shumë, por në këtë libër ndjeva se ishte një histori kaq e rëndësishme që njerëzit ta dëgjonin. dhe njerëzit mund të lidhen dhe të ndihmojnë njerëzit gjithashtu.”


Ndërkohë, Paris – e cila u martua me bashkëshortin e saj Carter Reum në nëntor 2021 – reflektoi gjithashtu për martesën e Britney Spears dhe Sam Asghari në qershor.

Ajo tha: “Unë e dua Britney-n aq shumë… Ne kaluam kohën më të mirë në atë dasmë. Ishte fjalë për fjalë një nga dhomat më ikonike ndonjëherë, me të gjitha vajzat së bashku.”

Në pritje, Paris ka pozuar një foto me Britney, Madonna, Donatella Versace dhe Selena Gomez.

Pavarësisht lidhjes së yllit, Paris pranoi se dasma ishte “intime” dhe të ftuarve të pranishëm u pëlqente të shihnin Britney-n duke shijuar ditën e saj të veçantë.

Ajo shpjegoi: “Ishte shumë e vogël dhe intime, por thjesht e bëri kaq të veçantë të shihje princeshën tonë duke ecur nëpër korridor dhe duke kërcyer një natë më pas.”

Lexo edhe

Video