Lajme   Biznes   Sport   Covid-19   Video   Kulturë   Magazina   Ngjarje

Parashikimi i motit për sot

Parashikimi i motit për sot

Sot do të mbajë mot me diell dhe vranësira të pjesshme.


Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës me anë të një njoftimi bën të ditur se temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet -3 deri 0 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 9-12 gradë Celsius.

Do të fryjë erë nga drejtimi i jugperëndimit me shpejtësi 1-4 m/s.

Lexo edhe

Video

error: