Lajme   Biznes   Sport   Covid-19   Video   Kulturë   Magazina   Ngjarje

Parashikimi i motit për sot

Parashikimi i motit për sot

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se mbi vendin tonë, të dielën do të mbajë mot i vranët dhe me intervale me diell.


Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 4-5 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 11-12 gradë Celsius.

Do të fryjë erë nga drejtimi i jugperëndimit me shpejtësi 1-7m/s.

Lexo edhe

Video

error: