Lajme   Biznes   Sport   Covid-19   Video   Kulturë   Magazina   Ngjarje

Parashikimi i motit për sot

Parashikimi i motit për sot

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës, njofton se të dielën do të mbajë mot me diell dhe pjesërisht i vranët.


Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 1-2 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 12-14 gradë Celsius.

Do të fryjë erë kryesisht nga verilindja me shpejtësi 1-4 m/s.

Lexo edhe

Video

error: